KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5773287

nr 577 3287

Pastell

Carl-henrik Jonasson, åportätt av konstnär 1700-tal, 61x50

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

tisdag 14 april 2009
kl 19:01:05