KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5773287
nr 577 3287
Pastell
Carl-henrik Jonasson, åportätt av konstnär 1700-tal, 61x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
tisdag 14 april 2009
kl 19:01:05
1.500 kr
750 kr
1.200 kr
1.500 kr